Цю колекцію старих весільних фото зібрала моя бабуся на моє прохання. Фото я відсканувала та віддали їх господарям. Фотографії кін. 19 ст. – 20 ст.        

 

Цей допис має 7 коментарів

  1. я дивлюся, у пань молодих під вельоном частенько коси не заплетені, а розпущені. така традиція була? я не знала. Ольцю, може, що знаєте про це? відпишіть, будь ласка.

  2. Бабця розказувала, що після весілля дівчині обрізали волосся “під каре”, тому, мабуть, це був їхній останній шанс показати свою красу. Хоча моя прабабуся вже не обрізала коси.

  3. А мені так шалено подобаються вінки зі стрічками, а не фата. Та й взагалі укр стрій дивиться просто супер.

    1. вінки зі стрічками. Пам”ятаю, як виходила заміж моя тітонька, Царство їй небесне, (забрала мою смерть собі), десь в 1966 році, то ходила запрошувати на весілля з калачами, по два у кожну хату, де пара була, і вона, і старша дружка, і я, були в вишиванках, вінках з страчками. А потім, в неділю, тітонька моя люба роздавала свої стрічки своїм приятелькам, (мені найбільше), прощалась з дівоцтвом, а на голову їй надівали вельон.

  4. mamache У нас, на Віничині є і так, знімають велбон, заплітають бабуні, мама, сестри косу, накривають хусткою. І вже по дівці.

  5. Дівчата! Та подивіться ж бо, які гарні, відкриті та шляхетні обличчя у хлопців! Дякую за чудові фото!

Залишити відповідь