Історія книги

Блог було створено в березні 2010 року. На той час це була хороша можливість поширювати історію про бабусю, її вірші та спогади. Розповіді про післявоєнне село Яглуш отримали назву “Блого-книжка”. Вигляд блогу неодноразово змінювався за цей час. Були створені нові рубрики – “фоторепораж”, “рецепти бабці Гані”, “вірші для дітей”. Стрімкий розвиток соцмереж перевів обговорення “Історії життя Анни Бойко” у Facebook.

Активна робота над книгою розпочалася у 2016 році, після того як Анна Бойко доповнила свої спогади новим рукописом.  У Оллі Перехрест було завдання об’єднати тексти розповідей, знайти пояснення діалектам та залишити просту манеру мовлення. 

Олена Хрущ вичитувала та впорядковувала вірші.  Федір Гонца займався версткою та працював над виглядом книги. Оля Супрун – намалювала ілюстрації. У 2018 році до команди приєдналася Лариса Раренко та підхопила роботу над редагуванням книги.

Наша команда

АВтор та керівник проекту

Оля Супрун​

Архітекторка, художниця-графік, блогерка, майстриня хенд-мейду. Онука Анни Бойко. Навчалась у Львівській Політехніці, за спеціальністю архітектор-реставратор, працює в галузі архітектури та дизайну. Учасниця конкурсів і виставок. Заміжня, мама доньки.
художній редактор книги

Федір Гонца

Архітектор, аспірант, та старший викладач Кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у ЧНУ ім Б.Хмельницького. Зараз займається GIS та картографічним дизайном, ґрунтовно досліджує садово-паркові об’єкти Черкащини.

редактор книги

Ольга Перехрест

Українська поетка, журналістка і письменниця, редакторка аналітики медіахабу “Твоє місто”, викладачка Школи журналістики Українського католицького Університету. Відома завдяки співпраці з ресурсами Zaxid.net, Insider, Збруч, Українська правда, The Kiev Times.
редактор книги

Раренко Лариса

Журналістка, редакторка та ведуча, викладачка кафедри журналістики ЧНУ ім.Ю.Федьковича, здобувач наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій, член НСЖУ. Учасниця аматорських театральних студій, пише пісні та вірші. Заміжня, мама доньки та сина.
редактор книги

Олена Хрущ

Програміст, захоплюється музикою, пише вірші. Закінчила напрям “комп’ютерні науки” в університеті ім. І. Франка. Брала участь у капеллі бандуристок “Зоряниця”. Організатор поетичних читань і благодійних концертів “Простягни руку воїну”.

адміністратор блогу

Петрик Литвин

Спеціаліст з Google Ads, займається контекстною рекламою в Акореско. Організатор @TwiMykolay та Дня Вуличної Музикиy в місті Біла Церква.

Замовлення відкрито

Ми раді повідомити, що другий тираж книги "Історія життя Анни Бойко" вже надруковано і ви можете замовити свій примірник тут, на сайті.