УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Сайт aboykohistory.com.ua, далі іменований «Продавець» пропонує будь-якій фізичній чи юридичній особі, далі іменованого «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, фото яких розміщені на сайті aboykohistory.com.ua, далі Сайт.

Під час оформлення замовлення на сайті aboykohistory.com.ua Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері.

1.2. Продавець здійснює роздрібний та гуртовий продаж товарів.

1.3. У рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідного артикулу) товару.

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни у цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

2.1. Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно заповнити форму замовлення на Сайті.

2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом Інтернет-магазину aboykohistory.com.ua і відправляє його Продавцю.

2.3. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.4. Покупець зобов’язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім’я, телефон для зв’язку, включаючи код міста, точну і повну адресу доставки, а так само узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.

2.5. Покупець зобов’язується зустріти кур’єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки.

2.6. Друковані видання – книги, газети, журнали поверненню не підлягають.

3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та/або електронною поштою, погоджує додаткові характеристики, комплектацію виробів і їх вартість.

3.2. Продавець зобов’язується поставити товари у відповідності з отриманим замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.

3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів з їх зразками в каталозі. Вага виробів може незначно відрізнятися від зразка в більшу або меншу сторону в зв’язку з унікальністю кожного виробу.

3.4. Продавець гарантує відповідність якості товару, щодо стандартів України, застосовуваним до товарів.

3.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при оформленні замовлення.

4. ДОСТАВКА

4.1. Доставка товарів здійснюється по всіх країнах світу.

4.2. Продавець докладе всі зусилля для дотримання термінів доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки у доставці можливі зважаючи на непередбачувані обставини, що трапилися не з вини Продавця.

5. ВАРТІСТЬ ВИРОБІВ

5.1. Точна вартість виробу вказана в каталозі Інтернет-магазину aboykohistory.com.ua

5.2. Ціна товарів на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем перелік товарів зміні не підлягає.6.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

6.1. Покупець не вправі повернути товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну, затвердженому Постановою Уряду України.

6.2. У разі виявлення дефекту, Покупець зобов’язується повідомити про це Продавця на протязі 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту виріб передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість виробу, включаючи вартість доставки. Після закінчення 14 днів з моменту доставки претензії не приймаються.

6.3. Доставка виробів Продавцю на заміну здійснює покупець.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Вся інформація, надана Покупцем Постачальнику, не може бути передана для ознайомлення та / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

7.2. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі виникаючі спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.